Článek Hodně energie v roce 2016

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Hodně energie v roce 2016

11. 01. 2016 - 16:29

aleš liesk.: Já bych to viděl jinak, bez střihu videa: Rozdvojky jsou rozebíratelné, takže uvnitř jedné či více může být baterie či nabitý kondík. Stejnou lampičku, jako je v ukázce, mám doma. Má příkon 1W/230V a (dle zaškrtávacích políček na obalu) je i v provedení pro 115, 24 a 12V. Tudíž v rozdvojkách je nejspíš několik knoflíkových baterií a světýlko je s LEDkou na 12V. Na těch pár sekund to ty baterie / kondíky utáhnou.

17. 01. 2016 - 11:03

fyzmatik: Vzhledem k použitému světýlku o malém příkonu se dá předpokládat i tato možnost. Ovšem pak by nebylo nutné ve videu dělat střih, po kterém se rozdvojky objeví jinak otočené a navíc se s nimi ve výšce nad stolem nemanipuluje.
Při použití zdroje napětí v zásuvkách ve formě baterií, by přece nebyl problém s celým perpetuem mobile nejrůzněji manipulovat, otáčet, zvedat od stolu apod...

---
fyzmatik.pise.cz

20. 01. 2016 - 17:48

indians: No predevsim je to pitomost uz z vlastniho komentare toho chytraka, co to namluvil... "nyni muze energie cirkulovat v nekonecnem kruhu mezi rozdvojkami a tim ziskavame zdroj nekonecne a levne energie, ktera je zcela zadarmo a nikdy se nevycerpa" Krome toho, ze je to samosebou hovadina, kterych je na internetu hafo, pak dotycny nejak nevysvetlil cim jsme energii "ziskali" > vytvoril kruh, ale kdy a kudy tam tu jeho "energii" dostal uz jaksi pozapomnel rict.
No proste skoda casu a "energie" se tim zaobirat...